Muži A

Mužstvo mužů vzniklo v roce 1990 společně se založením fotbalového oddílu TJ Vícemilice. Během jednoho roku postupuje TJ Vícemilice do 3. třídy, což je velkým úspěchem.

Od sezóny 1991/ 1992 hraje náš oddíl III. třídu, kde jsme se celkem „zabydleli“.  Během ročníku 1997/ 1998,  se nám mimořádně dařilo, a začalo se přemýšlet o postupu do okresního přeboru. Soutěž jsme vyhráli s náskokem 15.ti bodů. Posledním utkáním ve 3. třídě byl zápas v roce 1998 proti mužstvu Bučovice B v Bučovicích, kde TJ Vícemilice zvítězili 3 : 1 a postoupili do okresního přeboru. Sláva se konala v tento den v GEMINI Klubu v Bučovicích za účasti hráčů a stálých fandů.

První fotbalovou sezónu v okresním přeboru jsme ukončili na 11 místě. V dalších ročnících se nám dařilo někdy lépe, jindy hůře. Okresní přebor jsme hráli dvacet sezón. V jednadvacáté sezóně 2018/ 2019 jsme ale skončili na posledním 14. místě a z OP jsme sestoupily. Jak to tak bývá, „deka“ na mužstvu ležela i další sezónu, takže se stalo, že jsme v dalším roce sestoupili do nejnižší IV třídy.

Fotbalový ročník 2019/ 2020 byl kvůli pandemii koronaviru nedohrán. Příští fotbalový ročník tedy opět zůstáváme ve IV. třídě, kde budeme bojovat o postup výše.